Zadaj pytanie

Poujoulat

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Poujoulat/

Kominy Poujoulat to szeroka gama systemów kominowych idealnie nadających się do nowych i istniejących budynków. Estetyczne zakończenie, dowolny kolor RAL to tylko niektóre z możliwości personalizacji komina w Twoim domu.
Daj się zainspirować Kominami Poujoulat!


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMIN POUJOULAT?
Kilka powodów, dla których nasze rozwiązania są przyjazne dla klienta.


DESIGN
Daj się zainspirować Kominami Poujoulat, które poza funkcją odprowadzenia dymu mogą być również ozdobą Twojego pomieszczenia. Komin Poujoulat daje możliwość wykonania lekkiej zabudowy, która może być umiejscowiona w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Dodatkowo wybierając komin, pamiętaj, że może on być pomalowany na kolor, który będzie komponował się z Twoim wnętrzem.


ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Dobrze dobrany komin to gwarancja optymalnej pracy Twojego kominka. To komin determinuje ilość dostarczonego do spalania paliwa, a w konsekwencji jego zużycie. Instalując regulator ciągu (ref. Regul Tech) utrzymujesz stałe ciśnienie w kominie, przez co proces spalania jest równomierny.


BEZPIECZEŃSTWO
Rocznie w Polsce dochodzi do kilku tysięcy pożarów i zaczadzeń w bezpośrednim następstwie wadliwie wykonanych systemów kominowych. Nie narażaj na utratę zdrowia lub życia siebie i swoich najbliższych. Kupując system kominowy zwracaj uwagę na jego jakość i certyfikację. AIRTITE to innowacyjne rozwiązanie Poujoulat będące odpowiedzią na zagrożenia wynikające z instalacji kominów oraz dodatkowo stanowiące izolację.


WOLNOŚĆ WYBORU
Instaluj komin gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Aktualności