Zadaj pytanie

Eko-Pal

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Eko-Pal/

Ekologiczny opał i brykiet drzewny do kominka

Eco-pal jest producentem wysokiej jakości opału kominkowego, który jest całkowicie ekologiczny, wykonany z trocin dębowych, bukowych oraz sosnowych. Wieloletnie doświadczenie w branży, ciągły rozwój technologii oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb indywidualnego klienta zapewniają firmie Eco-pal konkurencyjność na krajowym i europejskim rynku opału ekologicznego do kominków.

Opał kominkowy Eco-pal spełnia standardy najwyższych niemieckich norm jakości: DIN EN ISO 17225-3 czego wynikiem jest certyfikat jakości DIN Plus 9H035. Potwierdzają to również Certyfikaty Jakości Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu.


ECOMAX

Podstawowy produkt marki Eco-pal. Opał kominkowy najwyższej jakości, potwierdzonej znakiem DIN Plus.

ECOMAX PREMIUM

Specjalnie selekcjonowany brykiet kominkowy. Pakowany w ekonomiczne i ekologiczne opakowanie po 12 kg.

Nocny strażnik

Innowacyjny produkt z kory. Idealny do podtrzymania żaru w kominku przez minimum 8 godzin. Ty możesz iść spać a on pilnuje abyś rano mógł bez problemu rozpalić dodając tylko opał kominkowy Eco-max.


Eco-starter

Doskonały produkt do rozpalania ognia. Zwitki wełny drzewnej nasączone parafiną, dające czysty i stały płomień, pomagający rozpalić brykiet w krótkim czasie. Nadaje się też do rozpalania grilla.


Eco-rozpałka kompaktowa

Idealny produkt do rozpalania kominka, lub pieca. W 100% naturalne, w pełni wyselekcjonowane kawałki drewna, o odpowiednio zmniejszonej wilgotności.

Pakowany w praktyczny i kompaktowy sposób, umożliwiający dogodne przechowywanie. Nie naciąga wilgoci.


Eco-pellet


Produkt wysokiej jakości, którą możemy zagwarantować dzięki wykorzystaniu do produkcji własnych trocin, nad których jakością i składem sprawujemy pełną kontrolę.

 

 Występuje możliwość dostarczenia paletyty ekologicznego brykietu kominkowego bezpośrednio do klienta. O szczegóły zapytaj w naszym salonie.

Aktualności