Zadaj pytanie

Tatarek

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Tatarek/

Firma Tatarek powstała w 1988 roku. Od wielu lat jest liderem w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek oraz automatyki użytkowej do obsługi instalacji grzewczych. Wysoka jakość wyrobów pozwala firmie Tatarek na zbudowanie solidnej i ugruntowanej pozycji na rynku europejskim i obecnie właśnie jakość jest najważniejszą cechą charakteryzującą wszystkie ich produkty. Nasze produkty są opracowywane przez nasze biuro konstrukcyjne i produkowane od podstaw w zakładzie mieszczącym się we Wrocławiu, co pozwala nam na odpowiednie przystosowanie specyfikacji poszczególnych urządzeń typowo pod kątem indywidualnych wymagań klientów.Wszystkie produkty oferowane przez firmę Tatarek spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie i posiadają certyfikat CE. W 2007 roku  firma Tatarek uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, a firma zdobyła w ciągu ostatnich kilkunastu lat szereg prestiżowych nagród przyznawanych podczas targów branżowych oraz różnego rodzaju uroczystościach w kraju i za granicą.


pobierz PDF TATAREK - katalog automatyki

Filmy instruktażowe sterownika RT-08OM Grafik


1. Prezentacja sterownika RT-08OM Grafik cz.1.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części filmu prezentującego sterownik RT-08OM Grafik firmy TATAREK. Przedstawiamy w nim ogólne informacje dotyczące obsługi tego modelu sterownika. Optymalizator Mocy, to idealne rozwiązanie dla kominków tradycyjnych. Komfort, bezpieczeństwo i oszczędności – to jego podstawowe zalety.

2. Sterownik kominka RT-08OM Grafik TATAREK cz.2.

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części filmu prezentującego sterownik RT-08OM Grafik firmy TATAREK. Przedstawiamy w nim sposób zmiany wybranego parametru w sterowniku.

3. Sterownik kominka RT-08OM Grafik TATAREK cz.3.

 

Aktualności