Zadaj pytanie

Infire

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Infire/

Infire specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych kominków zasilanych paliwem płynnym.
Misją Infire jest zapewnienie Państwu możliwości cieszenia się kominkiem z prawdziwym ogniem i ciepłem domowego ogniska w praktycznie wszystkich wnętrzach.
INFIRE czyli kominki na eko-logiczne paliwo płynne, dzię-ki którym możemy cieszyć się prawdziwym ogniem w mieszkaniach, restauracjach, hotelach i praktycznie wszyst-kich innych wnętrzach, gdyż nasze rozwiązanie nie wymaga komina, ani innych systemów wentylacyjnych. Nasze kominki można zainstalować w dowol-nym miejscu: na lub w ścianie, postawić na podłodze, meblach lub wynieść na taras. Poza funk-cją dekoracyjną nasze kominki generują również ciepło, które już w kilka minut odczuwalnie ogrzewa pomieszczenie. Moc grzewcza to ok. 3 kW przy czym 100% ciepła oddawane jest do pomieszczenia (min. zalecana powierzchnia pomieszczenia to 18m kw.). Nasze rozwiązanie to nie tylko ekologiczny charakter, ale również atrakcyjny i różno-rodny design udostępniający funkcjonalność tradycyjnego kominka w miejscach, gdzie do-tychczas było to niemożliwe.
Paleniska marki INFIRE wykonane są z bezpiecznej nierdzewnej stali kwasoodpornej zgodnie z najwyższymi standardami norm jakościowych, co zapewnia bezpieczne i efektywne działanie przez długie lata. Wypełnienie palnika włóknem ceramicznym sprawia, że ogień pali się równo i długo. Zastosowanie wypełnienia poprawia również bezpieczeństwo gdyż nawet w przypadku przewrócenia płonącego kominka paliwo nie wyleję się poza zbiornik i nie stworzy zagrożenia, gdyż będzie skupione w wypełnieniu.
Własny park maszynowy, pozwala Infire zaoferować kominki dopasowane do indywidualnych potrzeb.Kominki Infire malowane są metodą proszkową przy użyciu najlepszych jakościowo farb o podwyższonej odporności na działanie wysokich temperatur.
Infire jest także w stanie realizować indywidualne projekty zgodnie z pomysłem i wytycznymi klienta. Więc jeśli masz pomysł na swój niepowtarzalny biokominek - Zapytaj nas o szczegóły.

Jak to działa?
Kominki INFIRE pozwalają się cieszyć magią prawdziwego ognia w miejscach gdzie dotychczas było to niemożliwe. Biokominek to doskonała alternatywa dla tradycyjnych urządzeń grzewczych. Jest w pełni ekologicznym urządzeniem grzewczym - spalane w nim płynne biopaliwo emituje jedynie parę wodną i śladowe ilości dwutlenku węgla, zatem nie wymaga podłączenia do przewodów kominowych. Jest także prosty w montażu i obsłudze.

Aktualności