Zadaj pytanie

Montaż kominków

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Kominki/

Kominki z montażem

Zapewniamy profesjonalny montaż kominków, pomagając klientom dobrać także ich rodzaj. Naszą specjalizacją są zarówno kominki w ciepłej zabudowie, jak i powietrzne, wodne oraz gazowe. Te pierwsze przydadzą się, jeśli potrzebne jest ogrzanie domu, ponieważ oddają ciepło całą swoją powierzchnią. Na życzenie klienta wykonujemy również obmiar i sporządzamy projekt realizacji.

Dbamy o szeroką ofertę, w której znaleźć można m.in. kominki Hoxter. To marka odpowiedzialna za perfekcyjne wykonanie wkładów na drewno. Inną propozycją są kominki Kratki – ceniona firma zapewnia różnorodny asortyment, m.in. piece wolnostojące, a także ekologiczne modele na biopaliwo. Jesteśmy również dystrybutorem sprawdzonych i bezkonkurencyjnych systemów do zabudowy oraz izolacji kominków firmy Skamol (dawniej Varmsen). Oprócz tego oferujemy wkłady kominkowe i kominki Defro – w bardzo atrakcyjnych cenach.

doradztwo - obmiar - projektowanie - wycena - sprzedaż - usługi montażowe

Kominki

Stacjonarnie zajmujemy się także detaliczną i hurtową sprzedażą materiałów potrzebnych do zamontowania kominka. W naszej ofercie znaleźć można rury, izolację, kratki, materiały wentylacyjne, sterowniki, kominy oraz chemię. Cały asortyment posiada niezbędne atesty, które potwierdzają jakość, a także bezpieczeństwo jego użytkowania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Myszkowie, ale oferujemy również kominki z montażem w Częstochowie oraz na terenie całego Śląska. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

poradnik tak dla komunków

kominek w pomieszczeniu

Aktualności