Zadaj pytanie

Wkłady kominkowe

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Wkłady/

Oferujemy także szeroki wybór wkładów kominkowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Proponowane przez nas rozwiązania pochodzą od cenionych na rynku producentów, dzięki czemu charakteryzują się trwałością i oszczędnością energii. Oferujemy zarówno wkłady kominkowe do niewielkich pomieszczeń o głębokości nieprzekraczającej 40 cm, jak i znacznie większe paleniska. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

wkład kominkowy PRIMA LA G

Seria wkładów z podnoszonym przeszkleniem Perfect Up, idealnie wpisuje się w nowoczesną stylistykę. Dzięki dużej szybie i wykończeniu Black Line doskonale pasuje do otwartych pomieszczeń. Wkłady kominkowe z serii DEFRO HOME Prima G, z powodzeniem ogrzeją cały dom. Nowoczesna konstrukcja i szczelne palenisko pozwala na cieszenie się jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę urządzenia.

Seria występuje w trzech odsłonach, w zależności od wielkości paleniska: SM, ME, LA.

PRIMA LA G

Cechy produktu

producent wkładuDEFRO
typ wkładupowietrzny
rodzaj przeszkleniaz szybą prostą
  • OPIS PRODUKTU
  • MATERIAŁY PDF
  • Galeria foto

Dane techniczne:

Moc nominalna: 16 kW
Zakres mocy: 8-18 kW
Średnica czopucha: 200 mm
Sprawność: 80,1 %
Emisja CO przy 13% O2: 0,0756%
Temparatura spalin: 269°C
Ciąg kominowy: 12 ±2 Pa
Powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń: 80-160 m2
Maksymalna długość polan: 700 mm
Średnica dolotu powietrza: 125mm
Gwarancja: 5 lat
Waga: ~263 kg

 

RYSUNEK TECHNICZNY

RAMKI OZDOBNE

Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu.
Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.

Alternatywą dla ramki stalowej jest wykonanie ramki z kamienia naturalnego.

  1. Wkład PRIMA LA G
  2. Wkład PRIMA LA G - z czarnym ceramitonem
  3. Wymiary wkładu Prima LA G

Aktualności